Widok na budynek mieszkalny, wejście od strony wschodniej. Jest to budynek poniemiecki, w stanie dostatecznym do remontu, murowany z cegły czerwonej, grube ściany, 3 duże pokoje, duża kuchnia z jadalnią, 4 komory, małe piwniczki pod podłogami, wysoki strych (można zaadaptować na dodatkowe pokoje), dwa osobne wejścia do budynku z korytażami. Do gospodarstwa jest doprowadzony prąd (również na tzw. siłę), telefon, gaz na butle i woda (obecnie ze studni, ma być doprowadzona woda bierząca). Całkowita powierzchnia budynku to ponad 100m2.

 


 

Ten sam widok od południowego wschodu. Wejście długim korytażem do kuchni. Na przeciw tego wejścia znajduje się głowna brama wjazdowa a dalej w tle sadek z drzewami i krzewami owocowymi.

 


 

I jeszcze raz, trochę bardziej z daleka. Widoczna ścian jest w najlepszym stanie, reszta w trochę gorszym. Najgożej jest z drugą szczytową ścianą, wymagan ona uzupełnień.

 


 

Ten sam widok od strony południowo wschodniej, widać część ściany południowej.

 


 

Teraz widok na zachodnią stronę budyku. Za mną jest znowu sadek z orzechami włoskimi, jabłonkami, gruszkami, pożeczkami, wiśniami, śliwkami ...

 


 

I jeszcze raz z trochę innej perspektywy. Widać że strona północna budynku wymaga pewnych poprawek, głownie rynny i powierzchowne naprawy murarki.

 


 

Strona południowa budynku z widocznym drugim wejściem, za wejściem obszerny korytaż. Po obu stronach wejścia przed budynkiem małe ogrody na warzywa, owoce, kwiaty...

 


 

Widok od południa, po prawej stronie od wejścia. Rośnie tu duży orzech włoski, praktycznie co roku obficie obradza.

 




 

Dalej widok od południa, ale tym razem lewa strona od wejścia. Widać zamontowana antenę TP SA, jest aktywny numer telefonu więc można dzwonić gdzie się chce.

 


 

Ten sam widok od południa trochę bardziej z daleka.

 

 


 

I dalej ten sam widok ale już spod garażu. Widać cały budynek mieszkalny, po prawej jest długa obora (dalej za nią świniarnia), po lewej wolne podwórko a za mną garaż i stawek z sadkiem.

 


 

Wspomniana wcześniej lewa strona podwórka. Dalej w planie nie widoczne: ceglana piwnica i kawłek sadku pod uprawę warzyw. A jeszcze dalej na lewo około 30 arów ziemi pod uprawę.

 


 

I dalej na lewo. Widać pozostałości po starej drewnianej oborze, dalsze były już murowane. Po lewej stoi stara młucarnia do zboża, za nią inne maszyny rolnicze, starocia i złomy.

 


 

Obora, która znajduje się na prawo, patrząc od strony garażu w kieunku domu (trzy zdjęcia wyżej).

 

POWRÓT